O nas

0
lata doświadczenia!
Historia firmy

O nas

O firmie

Propart Sp. z o.o. powstała w 1990 r.

Zaczynaliśmy od jednej hali, kilku maszyn i kilkunastu pracowników. Obecnie posiadamy znacznie liczniejszą, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz dysponujemy obiektem z ciągle unowocześnianym parkiem maszynowym.

Od 1998 r. naszym głównym udziałowcem jest niemiecka spółka a&f Großserien GmbH. Dzięki wiedzy eksperckiej i wieloletniemu doświadczeniu tejże Spółki możemy wspólnie zaoferować naszym Klientom optymalizację techniczną i ekonomiczną produktów kutych i odlewanych a następnie u nas obrabianych, krótki czas realizacji prototypów oraz kompleksowe i efektywne wdrożenia. Doświadczenie wspólnej współpracy pokazało, że szczególnie istotne znaczenie powyższe aspekty mają w przemyśle samochodowym. Odwiedź stronę a&F Großserien GmbH: art-form.de

I właśnie w tym samym, 1998, roku staliśmy się dostawcą komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, co poprzez wszystkie następne lata aż do chwili obecnej determinowało nasz rozwój i spełnianie wysokich standardów jakościowych oraz trwale ukształtowało naszą mentalność zorientowania na Klienta i myślenia procesowego.

Maszyny umożliwiają nam zapewnienie precyzji w procesie świadczenia usług. Jednak Firma to nie tyko sprzęt. To również wykwalifikowani i doświadczeni Pracownicy. Dzięki tym dwóm czynnikom możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Certyfikaty

Patronat

Inwestujemy w młodzież

Sprawujemy patronat nad klasami Technikum Mechatronicznego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.

Prowadzimy praktyczną naukę zawodu. Chcesz podjąć naukę w zawodzie Operator Obrabiarek Skrawających - skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij swoją aplikację.

Historia firmy 2
Image
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4