Profil produkcji

Profil produkcji

Propart Sp. z o. o. specjalizuje się w świadczeniu usług wytwarzania komponentów ze stali, żeliwa i aluminium. Firma powstała w 1990 roku, a jej głównym udziałowcem jest niemiecka spółka a & f Grosserien GmbH.

Propart posiada certyfikaty EN ISO 9001, ISO 14001 oraz IATF 16949.

Doświadczenie i wiedza technologiczna w zakresie technik wytwarzania, nowoczesny park maszynowy, ścisła współpraca naszych technologów z konstruktorami Klienta już w najwcześniejszej fazie projektowania wyrobu, prototypowanie, szybkie uruchamianie produkcji, jej ciągła optymalizacja i konkurencyjne ceny to nasza domena.

Img_6364-copy

Standardową produkcję Propartu stanowią przetworzone obróbką skrawaniem wyroby ze stali, żeliwa, aluminium i innych metali.
Są to w pełni, lub częściowo zmontowane podzespoły, grupy montażowe, czy też grupy komponentów w zależności od potrzeb i życzeń Klienta. 
Przeważająca ilość produkowanych przez nas elementów znajduje zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i maszynowym. 

Realizujemy serie wielkie, średnie do jednostkowych włącznie

Precyzyjne toczenie i frezowanie na automatach i maszynach CNC, kompleksowa obróbka przestrzenna na centrach obróbczych, przeciąganie, wiercenie, hartowanie indukcyjne i szlifowanie wałków na automatach są przedmiotem naszej działalności.